| Vlad_Sima_1999 a întrebat:

Hamsterul meu nu isi mai poate misca picioarele din spate imi puteti spune ce are si ce-ar trebui facut pentru a se vindeca.

Răspuns Câştigător
| Yssy12 a răspuns:

Sper sa nu te sperii :l Am avut o pisica careia i s-a intamplat asa ceva (paralizase) si a murit dupa aceea. -daca e in cazul meu- nu poti face altceva decat sa petreci ultimul timp cu el. Poate veterinarul il ajuta cu ceva. Pisica mea a murit acum 11 ani. Poate acum sunt si veterinarii mai avanstati.

2 răspunsuri:
| Remus13 a răspuns:

Du-l la veterinar

| Adiţu_Adi_1995 a răspuns:

Sa il duci la veterinar happy