| anonim_4396 a întrebat:

Este greu sa faci un site cum este porumbel net si cam cat ar costa? Scuze ca daca am postat il alta categorie dar chiar am nevoie de un raspuns rapid!

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Ti-ar trebui propriul domeniu - si de obicei asta e contra cost. O alternativa ar fi sa-ti faci site gratuit cu www.ucoz.ro, sa accesezi aplicatia lor prin care ofera un domeniu gratuit (http://forum.ucoz.ro/forum/28-1237-1) si pe care sa-l atasezi, tot gratis, la site-ul deja creat.
Succes!

| Sebastian1996 a răspuns:

Aproximativ 60 de $.