| ImAgirl a întrebat:

Cu ce as putea sa imi fac diferite modeluri pe unghii? mi se pare ca sunt gen pastele corectoare... daca stiti, dar nu stiu cum se numesc si cat costa. Ajutor! plz big grin DAU fundita! [scuze de categorie dar am nevoie de un raspuns rapid]

1 răspuns:
| Dєєค a răspuns:

Da, exista dar nu mai stiu cum se numesc:-s Totusi, ii poti explica vanzatoarei ca vrei oja care sa fie intr-un tubulet mic gen pasta corectoare cu varful f subtire, pentru modele. Ei bine, preturile difera de la magazin la magazin, adica poti sa gasesti si pe la 10 lei, poti sa gasesti si pe la 30. happy