| Onica_Cassy_1993 a întrebat:

Eu am mai multe hobby-uri printre care si serialele coreene...cine este fan,imi poate da si mie o lista de filme...nu mai stiu la ce film sa ma uit.daca se poate o comedie romantica! :*

Răspuns Câştigător
| xxdrgn a răspuns:

1.Playful Kiss
2.Heartstrings
3.Prosecutor Princess
4.My Princess
5.You're Beautiful
6.The Color Of A Women
7.Bad Boy
8.Boys Over Flowers
9. Will It Snow For Christmas?
10.Secret Garden
11.City Hunter
12.Shining Inheritance sau Brilliant Legacy
13.My Girlfriend Is A Gumiho
14. Dream High
15.Baby & Me
16. Winter Sonata
17.Virgin Snow
18.A Moment To Remember
18.100 Days With Mr. Arrogant
19.A Millionaire's First Love
20.Antique

Acestea sunt cateva pe care le-am vazut eu, am mai postat topul si la o alta intrebare happy.
Pentru mai multe filme coreene (si nu numai) poti accesa viki.com, eu acolo urmaresc cam orice, e un site bun si sunt o groaza de filme/seriale subtitrate si in limba romana.
Sincer, eu nu pot trai fara serialele coreene, sunt garantat cele mai tari!
Lee MinHo, KimBum si Kim HyunJoong sunt preferatii mei de cand i-am vazut in BOF

| Onica_Cassy_1993 explică (pentru xxdrgn):

Multumesc foarte mult, am vazut si eu numerele:1, 2,3, 4,5,8,9,10,11,13 si 15 sunt foarte tari...si pe viki.com unele filme nu merge si asata ma enerveaza cel mai tare

| xxdrgn a răspuns (pentru Onica_Cassy_1993):

Hey! ^^
Raspund aici la mesajele trimise deoarece eu nu pot trimite happy.
Am vazut filmul IRIS si nu e tocmai amuzant, are unele faze comice, dar in rest e cu lupte, razboi, din cate imi amintesc, l-am vazut de ceva timp happy.
The Color Of A Women l-am urmarit pe viki, dar cu subtitrare in englezahee hee.

7 răspunsuri:
| delia1999 a răspuns:

Nae meorisokui jiwoogae
Bakjwi
Milyang
Poetry
Legendele Palatului: Printul Jumong

| Onica_Cassy_1993 explică (pentru delia1999):

Ceva cu lee min ho,kim hyun joong, kim bum, lee jum ki nu ai? laughingbatting eyelashes

| Pricopiu_Ana_1986 a răspuns:

49 Days
All In
BEYOND THE CLOUDS
ANGEL EYES
CAN WE GET MARRIED
HERO
Marriage Not Dating

+ alte o gramada. Le-am vazut cam pe toate de pe http://serialecoreene.eu

| evowarr13 a răspuns:

Buna exista un film Chinez care are o parte si Coreeana : City Hunter este un serial online de actiune foarte tare

| Onica_Cassy_1993 explică (pentru evowarr13):

Stiu filmul, il iubesc! dar multumesc oricum pentru ajutor! :*