| ilovefx18 a întrebat:

Imi puteti da o lista cu seriale coreene? O comedie romantica poate? Ms.

PS: Funda

Răspuns Câştigător
| Sory12 a răspuns:

Atunci operation propasal
?

3 răspunsuri:
| Sory12 a răspuns:

Bunahappy Sunt si eu fana de filme coreenelaughing asa de mult l-e ador ca sincer nu pot trai fara elehee hee Cea mai buna comedie pe care am vazut-o este you are beautiful asa de mult am ras si chiar am planshappy:Sper sa iti placa la fel cum mi-a placut si miehee hee!

| ilovefx18 explică (pentru Sory12):

Ms mult.Dar l-am vazut deja. happy si mie mi-a placut chiar foarte mult.

| SukitteIiNaYo a răspuns:

Eu ti-as recomanda City Hunter. Primul ep este cam ciudat dar o sa devina foarte intresant.Are comedie, romanta si actiune.Eu ti-l recomand cu draga inima.