| mihaela_7115 a întrebat:

Eu am o pisica care fuge mai tot timpul de acasa si se duce la vecina si nu stiu de ce (stau la casa)

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Vecina are soareci.

2 răspunsuri:
| karsivan a răspuns:

Primeste ceea ce tu nu ii oferi, stai de vorba cu vecina si vezi ce face la ea, daca ii da ceva de maincare diferit de tine, daca primeste mai multa afectiune de la ea sau pur si simplu o lasa sa doarma unde ii place.

| mihaela_7115 explică:

Pai pisica mea cred ca este cea mai rasfatata are patutul ei are o suma de jucari o mangai mereu si mai are si un prieten pisoi dar oricum mersi de pareri