| anonim_4396 a întrebat:

Ce kendama recomandati : SWEETS PRIME sau KROM POP si de ce?

Răspuns Câştigător
| Kronix12 a răspuns:

Eu personal iti recomand din punct de vedere la aspect iti recomand sweets.
Dar si krom pop arata foarte bine ma gandesc sa-mi iau si eu unawinking am auzit ca e mai mult decat suficienta, si are un pret destul de accesibil pentru cineva cu o situatie financiara stabila, apropo nu te lua dupa oamenii cu "viitor" de p-aici, ei sunt singurii cu probleme. sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Recomand sa lasi prostia aia pentru oamenii cu probleme si sa te duci sa-ti faci temele daca vrei sa ai un viitor(nu o zic din rautate, e spre binele tau)

| Dumitrascu_Alex_1977 a răspuns (pentru Samariteanul):

Sincer sa fiu, am note bune...

| mihneajuk a răspuns:

Cati ani ai si cate kg ai? Daca esti sub 13 ani si peste 50 kg...Lasa-te si pune-te pe invatat prietene.(Poti sa te apuci de programat daca iti plac calculatoarele si o sa te ajute daca te bagi pe mate info(e super tare, te face sa te simti hackerlaughing)

| Dumitrascu_Alex_1977 a răspuns (pentru mihneajuk):

XD

| mihneajuk a răspuns (pentru Dumitrascu_Alex_1977):

Mi l-ai luat in considerare?happy

| madalin345 a răspuns:

Israel big brother v1