| Petraru_Ecaterina_1990 a întrebat:

Eu vreau sa imi iau un catel in cel mai scurt timp, dar nu stiu de care.Labrador Auriu sau Tekel Soricar? Traiesc la casa i-as putea oferi orice ar trebui. Ce pont imi dati? As vrea detalii despre fiecare rasa, daca se poate. Raspundeti-mi...

Răspuns Câştigător
| diabolykull a răspuns:

Labradorul e mult mai inteligent decat Teckelul, dar lasa mai mult par.Eu ti-as recomanda sa iti cumperi un labrador, sa te poti da mare cu ellaughing

4 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Eu mi-as lua Pitbull.
Din variantele pe cre le-ai spus iti recomand Labradorul fiindca este inteligent si energic. Teckelul e incapatanat.

| Clauvdgg a răspuns:

Labrador!

| Petraru_Ecaterina_1990 explică:

MERSI la toti.

| Andreea5775 a răspuns:

Eu as vota cu Labrador, pentru ca:
1. Este super dragut si cand e mare si cand e mic;
2. Este mult mai destept decat Teckel;
3. Este foarte usor de dresat;
4. Este foarte jucaus.
Funda?