| Aηηy a întrebat:

Exista doritori de catelusi? Pentru cei din Bucuresti. Inca nu s-au nascut catelusii dar va spun ca parintii lor sunt frati si au toate vaccinurile (cateii nu sunt ai mei, sunt ai unei vecine) este posibil ca puituii sa aiba probleme de sanatate sad. Dar vecina nu ii vrea si luni se duce sa vorbeasca cu veterinarul ca sa castreze cateaua asa cu pui ii ea. adica sa ii scoata puii si nu as vrea sa se intample asta. Eu incerc sa o conving sa lasa cateaua sa fete chiar daca va arunca cateii pe strada :X.

5 răspunsuri:
| Larette a răspuns:

Eu zic sa o castreze, iubesc cainii, urasc sa li se intample ceva. Dar crede-ma it's for the best.Gandeste-te ca ii va da in strada, cand se vor face mari se vor imperechea la randul lor si maidanezii se vor inmulti.Sorry,chiar daca mi se pare naspa, eu zic ca asa e bine.
Peace.

| Aηηy explică:

As vrea sa iau eu puiutii dar nu vor parintii mei. incerc sa le gasesc stapan :X multumesc de raspunsuri. Ei nu au nici-o vina dar vecina mea are.

| pudi a răspuns:

Adevarul este ca probabil vor avea probleme de sanatate...sad Eu sunt din Timisoara si daca era pana acolo luam eu 2 dar nu pot merge pana in Bucuresti. In cel mai bun caz daca ai tu drum aici putem vorbi si vedem cum facem. Pentru raspunsul anonim si Larette depinde in ce stadui este gestatia caci daca este in stadiu dezvoltat 100% nu o va steriliza. Bafta multa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si preferi sa aiba o moarte in chinuri pe strada? mai bine sterilizeaza cateaua(pentru gabriela:orice medic veterinar normal va accepta s-o sterilizeze). annymary, daca tot vrei sa lase cateaua sa fete de ce nu iei tu puii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"parintii" catelului meu sunt "mama" si "fiu". deci asta inseamna ca al meu este frate cu taica-su si este perfect sanatos si intreg!