| Ildiz a întrebat:

Face cineva cursuri speciale de yoga? happy Cum e? Se merita? Cam cat costa, aproximativ? big grin

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Stiu ca nu prea are legatura cu continutul intrebarii tale, dar inainte de toate am vrut sa te avertizez de un lucru: E bine sa vezi Yoga doar ca pe un sport si atat, Yoga exista ca si o religie. E bine sa nu incepi sa meditezi si chestii de genu, fiindca mama mea a citit o carte despre asta, si a citit despre un om care povesteste despre aceasta religie "yoga" si prin meditatii si astea, a ajuns in contact cu spirite necurate. Zic ca Yoga e cam periculoasa, si sa te apuci doar asa ca si sport, mai bine alegi aerobicu!

1 răspuns:
| Ildiz explică:

Am auzit si eu dinastea.deaia am si intrbt thinking deci e adv