| _pink a întrebat:

Merge cineva la yoga? Ce trebuie sa stii cand vrei sa mergi la cursuri de yoga? Cum te imbraci? Te schimbi acolo? Cat costa?

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Trebuie sa ai o aura pozitiva, si un spirit linistit. Te imbragi acolo cu niste halate albe.(aproape ca acelea de la Karate). Depinde nu costa in toate orasele/localitatile la fel!

fundita?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Furculingură):

Zice de alţii da' şi ea cerea funda "cândva" smug rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Măcar o ceream politicos.
Nu ca tine.
" ÎMI DAI FUNDA ODATĂ? "

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am o scuză eram mult mai mică şi că tot îţi creşte stima de sine te-ai maturizat înaintea mea.
Dar nu contează cum ai cerut-o.
Omori un om.
Contează cum i-ai vorbit înainte să moară?
ah furcu tu ai vrut-o, războiul începe devil
*ai milă te implor*