| Rox348 a întrebat:

FUNDA da-ti un linck de unde pot descarca un program de spart parole ca nu mai imi stiu parola si nu mai imi amintesc datele care le-am scris ca sa pot sa o aflu deci pls urgent( program de spart parole sa fie va rog mult) si daca nu aveti de gand sa ma ajutati atunci stati in bancile voastre si nu comentati

2 răspunsuri:
| Foxxi a răspuns:

Nu exista program de spart parole

| SamBureL a răspuns:

De mess?
nu exista asa ceva
sa nu crezi toate porcarile. gen dati un mail la id asta si ziceti-mi id : / pass tau / si id victimei. iti sparg id sau toate porcarile de pe net
daca vrei sa alfi parola de la un cont de forum
dai ca te-ai uitat parola