| thefirstangel a întrebat:

Vreau sh eu un linck d unde s downloadez un program de spart parole...sau numele unui program d spart parole!

funditza

1 răspuns:
| KidOoNh a răspuns:

Hai fara suparare vai va rog sa nu mai aud deci nu exista chiar si eu m-am uitat pe youtube cas 10000000000000000000 de filmulete cu hack-uri de spart parole deci intreaba pe forumuri de tutorilale cum ar fi www.videotutorial.ro intreba pe acolo sa vezi ca aia is programatori si sa vezi ca nu exista daca vrei sa fii hacker pe propria raspundere daca vrei sa ajungi la inchisoare ca si ceilalti care fac de astea pentru ca nu cred ca si daca ar exista vre unul is virusi 100% deci sa-ti spun nu cred ca o sa gasesti nici unul si in legatura cu youtube scrie la youtube hack de spart parole sa vezi cate prosti gasesti.Numai bine :D