| Kataa a întrebat:

Stiti vreun program de spart parole de messenger? Am nevoie urgent ca la noi in clasa e un hacker si a spart zeci de parole si acum am mii de ID-uri si vreau si eu sa ii aflu parola! Please! Stiu ca razbunarea e arma prostului dar a intrecut masura!

2 răspunsuri:
| asdgfhresry a răspuns:

Deci cu parere de rau iti zic ca nu cred ca exista program de spart parole.

| Kataa explică:

Nuj la ce te referi, Gabriela...Nu vreau sa devin hacker dar vreau sa ii trag o lectie... oricum nu as face-o nimanui decat lui