| anonim_4396 a întrebat:

Https://dl.dropbox.com/u/61566805/TOYS.rar Uitati un program de spart parole. L-am descarcat si uitati ce se intampla : Eu dau mult cu alea apare spart dar nu stiu cum sa fac dupa aia sa aflu parola ma ajutati? Funda-i a oastra imediat va implor spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| Ionela_Cirstean_1989 a răspuns:

Daca spargi cu un ciocan si apara ca se sparge carsicum ecranu ala e un program facut de plictiseala nu functioneaza imi dai funda?

| anonim_4396 explică (pentru Ionela_Cirstean_1989):

Pei daca tu zici ca este doar asa nu?
Aiurea nu sparge ci doar de forma nu?

| anonim_4396 explică (pentru Ionela_Cirstean_1989):

Tu ce zici meriti funda? Iti zic eu : Meriti mai multwinkingwinkingwinking Succes oriundebig grinhappyflag