| MaRiaSmilee a întrebat:

FUNDA! In urma cu cateva zile hamsterita mea era in calduri si din GRESEALA am pus hamsterul cu ea. Dupa 5 secunde s-au imperecheat si i-am despartit repede. Mi-e frica ca ea va avea pui, cum pot sa fac sa nu mai aiba?

Răspuns Câştigător
| Pisicutayna a răspuns:

Nu mai ai ce sa faci! Bucura-te de pui (daca va avea). Nu ai ce sa mai faci! Dar e posibil sa nu faca pui! Depinde...
Sper ca te-am ajutat!

7 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Bucura-te de pui.Nu mai ai ce face, mai bine ai avea grija si a doua oara sa nu se mai intample

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai ce sa faci

| Sup3rN0va a răspuns:

Aiurea.Nu inteleg de ce iti doresti puii ca nu o sa mai ai ce face cu ei mai incolo.
Inteleg din greseala dar nu-i mai pune impreuna.Se inmultesc mai ceva ca iepurilaughing
Ai grija sa le oferi spatiu.

Răspuns utilizator avertizat
| dragutzaroxy a răspuns:

Nu ai ce face dar ce daca va avea pui nu-ti place?

| ELeenaaa a răspuns:

laughing)))))))))))))))))))))))))))) cine te-a pus sa pui hamsterul cu ea?laughing)