| alyad a întrebat:

Scuzati categoria dar este urgent! Cum imi dau seama ca hamsterita mea este in calduri deoarece as vrea sa faca pui. (hamsterul face parte din rasa de hamsteri de zapada)

2 răspunsuri:
| Radu921 a răspuns:

Decat sa ne intrebi pe noi mai bine ai intreba pe un hamster mascul. El stie mai bine.

| CrAzYbOy1332 a răspuns:

1.O sa trebuiasaca sa ii vina ciclul, iar dupa ce ii va veni va fi foarte agitata.
2.Niciodata sa nu ii dai carne sau sunca pentru ca dupa un timp ea isi va devora puiisad