| 12345678913579 a întrebat:

Mi-a dispărut pisica de câteva saptamani, se va întoarce?

Răspuns Câştigător
| MickeyMouse20 a răspuns:

Depinde ce varsta avea pisica. Daca era destul de maricica aceasta se va intoarce la proprietarul de drept la un moment dat, asta daca nu a patit ceva sau daca nu a fost luata de o alta persoana. De obicei pisicile stiu sa gaseasca drumul inapoi spre casa.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este disparuta de cand spui, e clar. Nu se mai intoarce.

| Wary_Forsaken_2001 a răspuns:

Nu nu se v-a mai intoarce, cel mai probabil a murit cumva, stiu din propria experienta...