| bogdancatalin357 a întrebat:

Mi-a disparut pisica! mor sad

9 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Poate s-a dus dupa,, baieti''; sunt anumite perioade in care pisicile simt sa,, evadeze''!
Intreba prin vecini, sau astepta ca vine singura.

| Deliiiia a răspuns:

Daca nu se va intoarce iti vei lua alta, dupa o saptamana iti trece supararea.

Răspuns utilizator avertizat
| dani145 a răspuns:

Bogdane du-te tata ca incepe Suleyman, las-o tu pe pisica.

| bogdancatalin357 explică (pentru dani145):

Esti prea prost ca sa meriti un reply, MARS!

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru bogdancatalin357):

Probabil e moarta intr-un canal.

| Dididia101 a răspuns:

Poate a iesit intr-o plimbare... cine stie...Asteapta o vreme si daca nu se intoarce, mergi si caut-o prin cartier si intreaba vecinii si oamenii din apropiere. Daca nu o gasesti deloc incearca sa faci fluturasi cu o poza de a ei sau sa mergi la politie. Imi pare rau pentru tine si sper mult de tot sa o gasesti. Si mie mi-a disparut cainele acum 3 ani. Succes :*

| bogdancatalin357 explică (pentru Dididia101):

E un el si l-am gasit, statea ascuns mafiotul laughing e copilul meu, toata famila simtea ca parca lipsea ceva fara el...

| bogdancatalin357 explică (pentru Dididia101):

L-am gasit pe nebun.