| magiclove a întrebat:

Funda! Sunt di Ploiesti.Am convinso pe mama sa imi i-a un bichon maltez(va rog spuneti-mi daca stiti vreun caine de vanzare chiar daca nu e din Ploiesti)

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Bunaaa.incearca siteuri de anunturi gratuite.

http://www.olx.ro/cu/bichon/c-312

poftim.

| Cristianne a răspuns:

Buna.In Omnia, la petshop(e jos jos, uita-te pe harta daca nu stii unde)erau 2 catzelusi atat de scuumpi.(si la propriu, si la figurat)imi e tare dor de ei:XNu stiu daca s-au vandut sau nu, dar merita sa incerci.Sunt in colt, acolo, cu veveritele si tot.

Bafta.Pa-pa:*

| ByaSimpleGirl a răspuns:

Uita-te in ziar si eu sunt din Ploiesti