| TeoCaramel a întrebat:

Heei TPU! As dori sa-mi spuneti ceva : Daca v-ati lua un caine Bichon, ce fel de Bichon ar fi? Eu mi-am porpus sa-mi cumpar unul Havanez, dar voi? Deci Bichon : Havanez, Maltez, Bologneze, Frise?

8 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Eu am bichon frise femela.

| AnaEindragostita a răspuns:

Oricare sunt aproape la fel cu exceptia parului

| HappyCandy a răspuns:

Frise, dar e cam greu sa aleg toti bichonii sunt asa de draguti

| mihaela31 a răspuns:

Eu mi-as lua bichon frise pentru ca este micut, talia toy(de jucarie), e asa micut si pufos si dragalas...

| Narcis2007 a răspuns:

Pe mine ma atrag cei frise

| Cqarina a răspuns:

Eu am unul maltez si nu regret, e foarte dulce:*

| mady8055_9212 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa cumperi tot unu bichon Havanez ca este foarte dragut! fundita?

| TeoCaramel explică:

As vrea sa-mi iau un bichon frise dar mama nu este de acord ca se face prea pufosrolling on the floor