| Urmichange a întrebat:

Fundita! Ciinele vede prin sticla? Raspuns argumentat!

Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

Cainele vede printr-o sticla transparenta, clara la fel cum vede si prin afara ei. Lumina care vine prin sticle ajunge la ochii lui, doar ca o parte e refractata si o parte reflectata. Si asta depinde de proprietatile sticlei. Raspuns scurt. Da, cainele vede si prin sticla.

5 răspunsuri:
| freakazoid a răspuns:

In primul rand de ce ai presupus ca nu vede? Nu are si el 2 ochi?

| Urmichange explică (pentru freakazoid):

big grin am auzit o asemenea afirmatie si chiar mi-a stat interesant! In privinta ochilor, mai stii, poate mai are citiva sub blana big grin

| Laura02 a răspuns (pentru freakazoid):

=]] Lol

| freakazoid a răspuns (pentru Laura02):

Explica-te!