| ionutyoyo a întrebat:

sad am nevoie urgenta de ajutor ..de un sfat ceva, am o catelusa care are vreo 2-3 luni..cam asa...sad e mai jucausa asa de fel si nu ..prea are grija la masini..cand a plecat mama la munca azi dimineata a calcato cu masina dar..nustiu daca a calcato pe coloana sau pe picioare pentru ca poate sa mearga si mananca ..am pus mana pe spatele ei si parea totul ok,vam zis poate sa mearga,pare ca isi misca putin mai greu picioarele din spate, ce ar trebui sa fac? oare isi revine? incat timp se va vindeca complet? va rog fara raspunsuri date la misto...dau funda sad

Răspuns Câştigător
| Kittylover43 a răspuns:

S-ar putea sa nu fie nimic grav daca poate sa mearga si mananca dar sfatul meu este sa te duci la un veterinar. Cine stie ce poate sa aiba iar tu sa nu observi si sa se agraveze in timp.

6 răspunsuri:
| Kittylover43 a răspuns:

Chiar daca primesti vreo veste proasta nu este mai grav decat sa nu o primesti deloc pentru ca daca o sti poate o poti rezolva si totul sa fie ok.

| ionutyoyo explică (pentru Kittylover43):

Ok...asa e cel mai bine, cum dau funda? O.o nu imi mai apare sa dau funda

| Kittylover43 a răspuns:

De obicei apare o funda gri in dreapta raspunsului si cand apesi pe ea se face portocalie.

| ionutyoyo explică (pentru Kittylover43):

Acum a aparut happy nu stiu dc nu aparea, am fost cu ea la veterinar. faza e ca acum nu mai are nimic si doctorul a zis ca e bine

| Alexandru_Barbu_1995 a răspuns:

Cel mai bine du-te cu ea la veterinar care va sti ce sa faca!

| ionutyoyo explică (pentru Alexandru_Barbu_1995):

Prefer sa am eu grija de ea, imi e frica sa nu primesc vreo veste proasta