| KillerATN a întrebat:

Hamsterul meu s-a lovit la picior, a cazut din pat, si la veterniar mi-a zis sa-l dau cu o crema de inflamare, si am uitat s-o intreb daca trebuie sau nu sa-i pun un bandaj, adica, daca linge crema aia, nu ii va face bine...

Funda! Va rog e important

Răspuns Câştigător
| AndreeaBz a răspuns:

Chestiile pentru animale din cate stiu eu sunt facute special pentru ele, pentru a nu le afecta, deci nu cred ca pateste cevahappy.

3 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Studiez medicina veterinara:
Daca veterinarul nu a spus nimic de bandajare inseamna ca nu necesita.
Pe langa asta, ar putea sa o roada.
Dar cand il dai cu acea crema poti sta cu el 15-20 de minute pana se baga crema in piele pentru a nu putea sa inghita crema.
Succes si O seara placuta! happy

| Amilik a răspuns:

Citeste prospectul cremei si vezi poate iti spune acolo ce trebuie sa faci dupa ce o aplici. Sanatate micutului!

| KillerATN explică:

Bine, bine, dar daca schipateaza nu ar fi ceva grav? Adica tin mult la el si. n-as vrea sa pateasca ceva, acel "medic veterinar" n-a stat mai mult de 2 secunde sa se uite la el, altceva in afara de crema ce se poate face?
Mi-e frica sa nu se agraveze si sa se ajunga la altceva