| Nicoleta_Alexandra_1972 a întrebat:

HEEII. Motanul meu a plecat de 5 zile de acasa...este foarte batran are 19 ani, dar nu pare... este foarte ingrijit si iubit. NU este castrat. stau la etj 1 si poate sari foarte usor afara. ce sa cred? a murit? l-a luat cineva? o sa se intoarca?
P.S. am pus la categoria asta pentru ca este cea mai vizitata

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiecare dintre cele 3 variante enumerate poate fi considerate ca fiind perfect valabila. Viitorul imediat urmator iti va confirma care este/a fost varianta corecta. "big grin

| alina2k18 a răspuns:

Cauta-l pe afara cu mancare, poate o sa apara.
Dar tinand cont ca e batranel si pe afara sunt multi motanei tineri o sa il perceapa ca pe un intrus... si cam ies batai intre ei...

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate l-a prins cineva.