| Thedarklightofthemoon a întrebat:

Buna, motanul meu a fost sterilizat acum 2 zile asa ca am decis sa il las afara. El a plecat de acasa credeti ca o sa se mai întoarcă? Vă rog să răspundeți caci este foarte urgent,

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Se poate intoarce dupa 1-2 saptamani. Probabil este vremea imperecherii.

| kar1GaNNN a răspuns:

Sa dus dus prin vecini, dar daca nu vine in decurs de o saptamana nu o sa se mai întoarcă niciodată

| Thedarklightofthemoon explică:

Este steril, cum am mentionat mai in sus abia acum 2 zile a fost sterilizat

| minrest a răspuns (pentru Thedarklightofthemoon):

El pleaca totusi dupa pisici, caci nu e urolog sa stie ca nu isi poate atinge scopul. Spune, s-a intors copilul?