| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Am fata rotunda spre patrata si niciodata nu ies bine in poze. Ce as putea face? Sa-mi schimb coafura? Daca da, ce coafura?

2 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Fa-ti pozele de la o oarecare distanta, ca poate stai prea aproape de aparatul de fotografiat si de-aia nu iesi bine.In plus ai putea sa stai in semiprofil. Si ai putea sa-ti faci si niste efecte la poze, daca vrei.Stiu cateva site-uri unde poti face asta repede si gratuit, daca vrei sa le stii, intreaba-ma si ti le spun.

| anonim_4396 explică (pentru FoundYouLover):

Nu, multumesc. Apreciez sfaturile, dar ma interesa si o coafura sau frizura.