| avixie a întrebat:

Hei.am nevoie de niste sfaturi, adica stii eu sunt cu iubitul meu de mult timp si vreau niste idei ce sa facem in vacanta de vara. O sa mergem la mare saptamana viitoare dar cand ne intoarcem habar nu am ce sa fac.poate mergem in parcuri cu role, bike. poate facem picnic. poate facem sid ragoste. dar nu mai stiu si sltceva.astept sfaturi big grin ceva mai nou dar nu vreau calatori sau altceva.Mersi mult. dau funda si voturi. pupici

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Mergeti la film, in mall...plimbati-va prin parc.voi stiti mai bine ce va place sa facetibig grin

| gyxy73 a răspuns:

Se pare ca sunt ceva probleme an paradis, cel mai bine stabiliti anpreuna