| AlexTudorache a întrebat:

Hei! Am si eu nevoie foarte mare de a intra pe site-ul radiocomandate.ro. daca cineva are vreo explicatie pentru care acest site nu functioneaza, sau o modalitate de a intra acolo (spune ca nu functioneaza, dar functioneaza cu ajutorul unui cont) Ofer funda celui mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| AndreeaCF a răspuns:

Buna! Chiar daca ai user si parola, site-ul este indisponibil momentan. Poate il vor remedia zilele astea. Pa.

| DimiSiAtat a răspuns:

Incearca mai indata si de mai mult ori sau pune la nimereala un cont si o parola poate reusesti...