| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu ce este acel site Bestgore si daca este ilegal sa intri pe el. Daca este ilegal ce consecinte ar avea cel care intra? Ofer funda celui mai bun raspuns. Multumesc pentru atentia acordata!

Răspuns Câştigător
| ғaĸer a răspuns:

Nu este ilegal, am intrat de multe ori sa-mi scarbesc prietenii sau cand ma plictiseam. (Nu, nu-s sadic xD)

3 răspunsuri:
| DuckDogger a răspuns:

Este legeal, dar ilegal laughing) Chiar nu stiu cum sa-ti explic. Dar, daca vrei sa intri pe site fara niciun fel de problema, intra de pe telefon. Eu intru pe acel site din 2014 laughing sadic. De pe calculator, ti se poate lua ip, ti se alfa locatia si poate veni politia la tine acasa, ori, iti vor hack-uri tot pc-ul, iar toate parolele tale vor fi pa. Deci, e oarecum ilegal, dar legal laughing
Mare grija

| suntserios a răspuns (pentru DuckDogger):

Loool, si de pe telefon nu ti se ia IP ul si mai ales locatia?

| Omi777 a răspuns (pentru DuckDogger):

Hm. nu o sa intru doar eram curios despre acel site fiindca m am uitat pe youtube la un videoclip si zicea cineva de acel site in comentarii. Multumesc pentru timpul alocat intrebarii mele happy