| anonim_4396 a întrebat:

Salut, salut as vrea sa stiu ce este acel site Bestgore si daca este ilegal sa intri pe el. Daca este ilegal ce consecinte ar avea cel care intra? Ofer funda celui mai bun raspuns. Multumesc pentru atentia acordata!

Răspuns Câştigător
| Divy a răspuns:

Nu știu în ce măsură e legal deoarece promovează imagini poate fără consimțământul persoanei.
Dacă vizionezi fie ai să consideri nedreptățit și mânios fie neliniștit.
Peste una alta ai să ajungi promovezi asta sau să lupți împotriva ei, dar consecințe vor fi asupra caracterului tău și viziunii asupra unor oameni care pot semăna cu cei care-i vezi.
Mai mult o dependență ca asta te-ar face să ajungi la dorință, complicitate și chiar asalt și agresiune sau o teamă profundă, depresivă.
De aici poți să ajungi la unele lucruri care sunt ilegale, implicându-te ajungi la răcoare!

3 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Acolo sunt filme sau poze cu cadavre, rani, lucruri urate. Nu este ilegal sa intri pe asa ceva, doar ciudat happy

| Omi777 a răspuns (pentru pufulescu):

Mersi frumos pentru raspuns, apreciez. Nu am intrat si nici nu o sa intru. Eram doar curios.

| Omi777 a răspuns:

Mai astept raspunsuri.