| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu ce este acel site Bestgore si daca este ilegal sa intri pe el. Daca este ilegal ce consecinte ar avea cel care intra? Ofer funda celui mai bun raspuns. Multumesc pentru atentia acordata!

Răspuns Câştigător
| viperra a răspuns:

Salut. happy
Pe site-ul asta, sunt videoclipuri si imagini macabre, in care oamenii sunt executati la moarte prin diferite metode, sau accidente filmate...toate astea necenzurate.
Nu este ilegal, nu patesti nimic daca intri(doar ca poti ramane cu traume, dar nu primesti virusi sau alte chestii...).
Daca iti plac chestiile violente, poti intra dar nu ti-as sugera...au grafica destul de buna si imaginile sunt necenzurate...

2 răspunsuri:
| JokeruROGaming a răspuns:

E legal.

| Omi777 a răspuns (pentru JokeruROGaming):

Mersi frumos pentru raspuns, astept si altele. Poti lua vreun virus sau ceva, sa ti se afle locatia, ip-ul si altele daca intri de pe un browser normal?