| Noonehereyet a întrebat:

Hei! Am un brac german foarte neastamparat. Are 4 luni. Azi l.am scos în strada pentru că am citit ca dacă nu te joci cu ei for avea tendințe distructive. Ne.am jucat 5 minute după care un vecin si.a scăpat curcile prin drum si de cum le.a vazut, câinele meu le.a fugărit pana a prins una și a înhățat.o. Ne.am chinuit sa.l facem sa.i dea drumul. L.am băgat înapoi în curte și l.am certat. Nu mai știu ce sa fac. Face numai prostii. Ce sa fac? Îl primește la dresaj asa de mic? Ajutati.ma va rog. Omul de la care l.am luat o avea pe mama lui și era foarte cuminte. Ce să fac?
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Il primeste la dresaj presupun, multi caini se dreseaza cand sunt mici.

| Kyda12374 a răspuns:

Sincer nu cred Ca ai de ce sa te ingrijorezi!
Fi mai calm ARE 4 LUNI!
odata ce mai cresc se maturizeaza si se cumintesc. Daca ti neaparat poti sa-l dai la dresat la un an si ceva daca vrei!

Asa sunt puii jucausi. Tu trebuie doar sa te joci cu el si sa ii dai toata iubirea ta!laughing))))))