| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Aveti idee de unde pot cumpăra şi eu un fel de jurnal, caiet cum vreţi voi să-l numiţi care să nu aiba prea multe file, să nu aibă linii trase[adică să fie coală pur şi simplu, sau mai colorate.]iar copertile să fie ceva mai speciale, diferite, gen făcute din frunze sau chestii. Vreau să-l fac un fel de album foto, să decupez poze, să le lipesc şi să fie aşa super drăguţ, de aceea am nevoie de ceva mai special nu de un album din ăla foto sec, în care bag poza între foile alea de plastic şi gata. Dacă aveţi idei de siteuri, librării ONLINE [ locuiesc într-un orăşel şi n-am drum prea curând în "capitala de judeţ"], orice e bine venit. Mulţumesc mult!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce a ce vrei tu gasesti la orice librarie sau papetarie dar daca vrei site-uri uite cateva
www.papetarie.ro
www.papet.ro
www.estora.ro
www.pro-librarie.ro
www.librariacorina.ro
www.teora.ro
www.dpap.ro
Cauta pe site-urile astea, sper sa gasesti caiete de care te intereseaza. Succes.

| waxy a răspuns:

La librarii sau in magazine mai mari gen Real, Cora, Auchan etctongue

| Dayu_8653 a răspuns:

Dar de ce sa cumperi, cand poti confectiona unul? Tu ai o idee care e ff greu de gasit inmagazine, asa ca poti sa ti`l faci singurahappy