| AlexandraFoo a întrebat:

Funda! As vrea sa imi creez un caiet ceva mai special. Vreau sa fie cu spirala, caiet studentesc, de romana, si copertile ceva mai cool. In el as vrea sa pun ceva poze, chestii de fashion, multe desene, sa folosesc pixuri colorate, poze cu hot boys, date despre baieti, si multe altele,
Intrebari : Ce as putea sa mai pun? :d
Aveti ceva site-uri care m-ar putea ajuta sa il fac si mai bun daca se poate!
Si alte detalii daca aveti, orice m-ar ajuta!
Multumesc :*:*

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Eu ma gandeam sa faci un caiet din acela cu spirala cu amintiri. de exemplu scrii pe prima pagina un msj pentru cel/cea care completeaza, lipesti un plic rosu si acolo sa.si puna fiecare ideile si parerila despre tine, lucruri amuzante ce voi ei/ele. dau caietul la amicii tai sa. l completeze cu amintiri poezi desene, ceva propriu, asa ai cate ceva de la fiecare. cuvintele, desenele.
eu cred ca asa ar fi mai bine. dar poti afce si un caoiet din acesta cum zici tu.
e buna ideea cu poze si cu pixuri colorate.
de exemplu pe coperta caietului, ca sa fie mai frumoasa lipeste funda strasuri, fa desene, mesaje frumoase ca sa atraga atentia. apoi in interior sa fie ca un chestionar cu ce le place ce nu... ce parere au de baietii cutare sau fetele cutare, macare, chestii amuzante cum ar fi cele mai haiosase amintiri sau mai poti pune la fiecare imagine pe care o vrei o prelungire din coala in care sa scrii ceva despre respectivul/respectiva din imagine.
o sa fie ceva super

fi atenta mai am o idee... daca ai un tricou alb simplu, mai larg pune. ti amicii sa. ti faca pe el desene cu initialele lor, cu mesaje haioase, asa o sa ai un obiect vestimentat decor daca pot spune si asa care semnifica aminiri.pe tricoul acela ar fi ideal ca fiecvare sa.si lase amprenta.
eu sper ca ti.am dat cateva idei bune. succes cu caietul, cu siguranta va iesi minunatkiss-:*!