| esrarkeş a întrebat:

Foile de caiet sau cele A4 pot fi folosite pentru a rula o tigara? Dar frunze din copaci? Care copaci?

7 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

Dacă vrei să rulezi o țigară, îți trebuie foițe. OCB sunt cele mai bune. Și nu sunt scumpe. Cam 5 lei și îți ajung. :*

| greyhound a răspuns:

Am fumat odata frunze uscate de cais happy
erau cam ca Kent 1

| Naяutσ a răspuns:

Poti incerca cu foi de dafin, menta, busuioc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca frunze de leandru.Cred ca daca fumezi asa ceva timp de cateva zile, ajungi repede in rigor mortis.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Mi se par c-am groase foile A 4-a încearcă cu foile de la un caiet cu foile velină. Și în legătură cu frunzele de la copaci cred că este o prostie.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Aceste caiete le găsești la orice librărie și magazin și cost în jur de 1 LEU caietul mic.