| Meryem027 a întrebat:

Hei, buna! As vrea sa-mi cumpar o maimuta, insa nu stiu cum se comporta ea si daca este de tinut la casa. Poate este cineva care a avut/ are si-mi poate spune mai multe.Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| NoName1234 a răspuns:

Mai bine nu iti lua, ia-ti un catelus, o pisicuta, papagal, broasca testoasa, ceva de genul asta, adica animale de casa happy Vad ca ai primit numai raspunsuri rautaciase, dar nu ii asculta probabil ca esti o iubitoare de animale si ai vrut sa iti iei ceva mai neobisnuit happy. Si eu iubesc animalele big grin. Tu ai pus doar o intrebare.Succes sa iti iei un animal kiss

8 răspunsuri:
| Meryem027 explică:

laughing Am idee cat costa, banii nu sunt o problema. Plus ca am si catel si papagal si ce mai este posibil. Stati relax, doar iubesc animalele. Oricum multumesc pentru. raspunsuri tongue

| Meryem027 explică:

Plus ca sunt maimute mai micute, care pot fi crescute in casa, gen capucin. happy

| foxi a răspuns:

Ar trebui sa renunti! Ai gradina zoologica acasa?

| BruneTTe a răspuns:

Doamne ce idei mai are lumea in ziua de azi.
un hipopotam nu vrei?rolling on the floor
ia-ti un catelus si lasa gandurile asta.
hee hee

| aditzuca a răspuns:

Depinde de maimuta unele nu fac probleme altele sunt adevarate dezastre it sugerez sa iei una de 2-3 luni ca sa se obisnuiasca cu tine

| stryder a răspuns:

Cati ani ai, 7? doamne nu poti sa cumperi o pisica un catel, dar nu voi cumparati maimute, ai idee macar cat costa?

| stryder a răspuns:

Daca zice ba bani nu sunt o problema... Probabil l-a vazut pe Michael Jackson laughing (nu imi bat joc)

| Sweet_1111 a răspuns:

O maimuta?

Cauta pe google aceste animale nu sunt de casa, ia-ti si tu un papagal!

Scuza-ma nu o lua in nume de rau, dar... o maimuta?

Acel animal cred ca sare peste tot si se catara si pffuai...

http://ro.wikipedia.org/wiki/Maimu%C8%9B%C4%83