| Dragossm a întrebat:

Salut,as vrea sa imi cumpar o replica de iphone 5 pentru ca este mult mai ieftin.Imi puteui spune daca ati avut sau aveti astfel de telefoane si cat v-au tinut si cum se comporta? Mulutumesc mult!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Replica e replica, posibil sa mearga cateva luni, posibil sa se faca praf la primul soc. Cum iti este norocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei replica doar pentru ca e ''maru'' pe ea? Mai degraba cu banii care ii dai pe ea iti iei un telefon care o bate la ce capitol vrei tu.

| diablo2 a răspuns:

Salut, ai vazut haine pe care scrie adidas si nu sunt adidas?, te va tine 2-3 saptamani dupa aceea nu va ma functiona.