| Cricy a întrebat:

Hei, cine stie ce youtuber poate sa imi faca promovare? Adica nu conteaza banii, doar sa fie cunoscut, sa se uite lumea la el si sa mi-o faca.
App scuze categorie dar nu stiam care.

6 răspunsuri:
| Manolachi_Marius_2000 a răspuns:

Eu iti spun un youtuber care face promovari, doar ca cere bani https://www.youtube.com/channel/UCpEeByfVTaNg6rRaknxlS5A

| ConstantaMire a răspuns:

Hei Iuliana Beregoi este o vlogerita foarte renumita scrie-i in continuare sa iti faca o promovare ( cum se numeste canalul tau YouTube sa ma abonez)

| rch1999 a răspuns:

Buna, nu vreau sa iti distrug visele sau ceva de genul dar nu iti strica banii, foloseste acei bani pentru a face content de calitate si subscriberii vor veni de la sine. Nu conteaza cat de mare e youtuberul de la care vrei sa iti cumperi o promovare, o sa iti vina pe canal maxim 500 de persoane ditre care se vor abona maxim 20 iar aceia vor fi subscriberi inactivi. Nu incerca sa cumperi o cale mai rapida spre 'varf', daca ai content de calitate oamenii vor veni singuri si vei construi o comunitate nu de subscriberi ci de oameni cu care vei putea comunica liber, nu vor fi doar niste nume pe ecran, ei vor fi audienta ta.

| Cristi20CM a răspuns:

Lectura de la a la z, Maxsialtele, maxinfinite, xvip3ra,rares si cristi,
iRaphahell, xSlayder, best noris, si eu

| Anapanda a răspuns (pentru Cristi20CM):

Iraphahell,Maxinfinite si xSlayder nu fac promovari? De unde ai scos-o si pe asta?

| Cristi20CM a răspuns (pentru Anapanda):

Ba pul-o taci din gura