| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare rugăminte la voi.
Știe cineva ce youtuber gamer roman cu peste 100k abonați mai face promovări? Am nevoie cât se poate de rapid de o promovare și nu găsesc pe nimeni care sa mai facă
Funda garantata pentru cel mai bun răspuns!
Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

De ce?
Nimeni din 2018 nu mai este interesat de canalele noi, mai ales de "gaming", au devenit plictisitoare iar cum toate jocurile s-au jucat, cele noi sunt scumpe si deci farmec = 0.
Sau ai un canal bazat pe altceva?

Insa intrebat m-am, de ce ai nevoie asa urgenta de o promovare? Iti pleaca abonatii sau ce?

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Canalul este bazat pe altceva dar intr-un final va deveni mai bine de 50% gaming. Nu au cum sa plece cat timp nu exista pentru asta vreau sa fac experimentul cu promovarea sa vad ce impact poate avea. Si nu, nu este atat de urgent dar nu-mi place sa trag de timp

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

A trage de timp!= a astepta / a fi in asteptare
Nu inteleg de ce "tragi de timp" atat timp cat nici macar nu ai stabilit daca canalul tau va fi "promovat".

| Alynescu22 a răspuns:

Trex