| Creatzzzzzzza a întrebat:

Hei, cum as putea sa îmi conving mama sa îmi ia un pui de pisica?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nici a mea n-a fost niciodată de acord așa că mereu i-am venit dirct cu animalele în casă și dupa îi părea rău să-l dea afară și-l păstram. Încearcă și tu, mai știu persoane la care a mers faza.

| Vikaa a răspuns (pentru Adry05):

Cand am venit cu a 10+a pisica a casa mama aproape sa dea lesinu' rolling on the floor))

| mihai69 a răspuns:

Spune-i că ai văzut un șoarece în cămară!

| Andreeush a răspuns:

Spune-i că îți dorești foarte mult o pisică și că o să ai grijă de ea.

| Vikaa a răspuns:

Mergi,ia unu, baga-l in casa si cand vine mama ta sa te vada cu el in brate sa te vada ca-ti place, nu il va da afara, mai ales ca e mic si scump.

| PaulIonut111 a răspuns:

Pf..eu am rugat o pe mama 3 ani sa imi cumpere un caine? dar tata a salvat tot?