| Catlove a întrebat:

Cum să îmi conving mama să îmi ia o pisică?

6 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu poti sa o convingi, o pisica e problema mare pentru unii, lasa par prin casa de te sparge, hai sa zic ca de nisipul de la excremente te ocupi tu, plus ca miroase si asa.

Si mama ta nu vrea asta.
Ca de aia nu vrea, altfel daca vrei sa-ti iei un robot pisica, n-ar fi contra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ști cine este Dumnezeul ai crescut într-o familie Adevărată într-o fe familie sănătoasă într-o familie care meriți tot cei mai frumos să-ți prețuiești cu Adevărat părinți căci teau educată foarte bine și meriți să-ți ia tot ce dorești sufletul și inima ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

∧,,,∧
( ̳• · • ̳)
/ づ♡

| Lupică27 a răspuns:

Pai n-ai cum, daca nu vrea nu ai si gata. Cand o sa fi la casa ta iti iei.

| Miruna333 a răspuns:

Fa o prezentare Power Point cu motive solide de ce este bine sa ai o pisica si de ce iti doresti o pisica, daca mama ti-a specificat motivele de ce nu vrea pisica, incearca sa gasesti solutii. Fa ceva creativ, serios, dar si cu un strop de umor, sa o impresionezi, poate va accepta. Bafta

| LaviniuA a răspuns:

Sunt pe strada destule, iei si tu una acasa. Cand o sa gaseasca purici in casa o sa-si dea seama ca aveti pisica laughing Pisica singura o sa o convinga pe mama ta, ca doar n-ar da-o afara in ploaie.