| Nana30 a întrebat:

Hei! De azi-noapte, catelusa mea, a vomitat de vreo 6-7 ori si sta "prostuta", azi parca si-a mai revenit dar a inceput din nou sa vomite. Ce sa fac? Ea are toate vaccinurile facute la timp si tot ce trebuie. Funda urgent!

Răspuns Câştigător
| TheoryOfHarmony a răspuns:

Mergi cu ea la veterinar, cel mai probabil a mancat ceva stricat sau ceva ce nu i-a facut bine. Poate chiar sa fie o alergie la ceva. O sa treaca de la since in cateva zile, dar cel mai bine e sa o duci la un veterinar deoarece, daca este de talie mica, poate sa pateasca ceva mai grav. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Ii dai niste orez fiert cu legume si un sfert de furalizadon vreo 2 zile si daca nu se amelioreaza o duci la veterinar
a sa nu ii dai lapte, in loc de apa poti sa ii dai ceai de manta fara zahar

| RedNose a răspuns:

Cat are? Mergi urgent la veterinar sa aiba parvoviroza.