| Ioana103 a întrebat:

Hei...de curand am luat un care corso, are aproape 2 luni si la 3 luni as vrea sa-l cupez...stiu ca nu e legal si etc. dar dupa parerea mea arata mai bine cupat(am mai avut unul cupat). stie cineva un medic veterinar din bucuresti care stie sa cupeze bine?

Răspuns Câştigător
| Cookie2275 a răspuns:

Si mie imi place cum arata cu urechile cupate:D. Uite-te pe site-ul asta http://www.ronavet.ro/tratamente/chirurgie.Poti sa te duci acolo unde au ei cabinet(adresa este trecuta sus in partea stanga), poate iti arata niste modele de cupaj.E doar o idee eu nu am caine care necesita cupare dar as fi vrut unul:)

3 răspunsuri:
| Cookie2275 a răspuns:

Nu vroiam sa stiu nimi special, dar bravo ca i-ai facut vaccinurile si deparazitarile.Sa ai grija de el in continuare.Ms de fundawinking.

| Ioana103 explică:

Mai multe...e vaccinat,deparazitat intern si extern, are carent de sanatate, mascul negru...e altceva ce vrei sa stii in mod special?

| Ioana103 explică:

N-ai pentru ce...mi-ai fost de mare ajutorwinking