| Simonalaura a întrebat:

am observat ca pisicii mele i s-a umflat o portiune de desupt de ochiul drept, ce are? trebuie dusa la veterinar?

4 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Da, trebuie sa o duci la veterinar cat mai repede.

| kitykity a răspuns:

Ar trebui sa te duci la veterinar cat mai repede, deoarece se poate agrava.

| AlinaMaricescu a răspuns:

Cred ca a facut o saritu in cap laughing, mai stai 2 zile si daca tot asa e du-te la veterinar

| Fintommi a răspuns:

Probabil ca s-a batut cu alte pisici sau s-a ranit in ceva. Ai grija si nu ii da cu nimic deocamdata sa nu faci mai rau. Asteapta 2 - 3 zile si vezi daca ii mai trece. Daca arata mai rau trebuie sa iei masuri si sa mergi la veterinar.