| Chocolattex3 a întrebat:

Ajutor! Ieri cred ca am plans cam mult ca m-am certat cu cineva si acum m-am trezit cu ochiul umflat de fapt ochiul drept e umflat la pleoapa in dreapta... e umflat si nu prea pot sa il deschid normal. Ce pot face sad? Funda + Vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dolceboy a răspuns:

Metoda simpla : pune gheata, si daca nu se lasa du-te la medica sau la farmacie poate ca te-a muscat ceva in somn sad

2 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Pune comprese cu apa rece sau pune o felie de castravete rece

| Homye18 a răspuns:

Sfatul meu du-te la Oftalmolog sau la famacie unde ti se poate oferi un remediu pentru aceasta problema. Ps: cat mai repede.