| Adellee100 a întrebat:

Hei TpU! Am un bichon de 3 luni care musca mai tot timpul.Cand se joaca sau ma joc cu el ma musca si se enerveaza, ce e drept el este foarte rasfatat.Cum pot sa il dezobisnuiesc de acest obicei?

2 răspunsuri:
| Adellee100 explică:

Are jucarii de la pet shop si nu se joaca cu ele.

| Allee34 a răspuns:

Din cate am vazut ai spus ca este rasfatat...ar trebui sa nu il mai bagi in seama atunci cand el te musca. Asa se intampla si cu catelul meu au nevoie sa muste deoarece ii cresc dintii..si al meu este la fel dar are 2 luni..sau ii poti cumpara o jucarie si poate nu te va mai musca pe tine happy