| andagoth_9923 a întrebat:

HEI TPU! As dori sa imi cumpar niste broaste testoase. Imi trebuie neaparat filtru pentru apa? Stiu ca matusa mea a avut testoase dar nu prea stateau in apa mai mult pe nisip. MS:*

Răspuns Câştigător
| Georgel26 a răspuns:

Hey! Uite, cred ca vei gasi aici tot ce ai nevoie. http://www.testoase.go.ro/ Si sa-ti traiasca broscutele!
:D

4 răspunsuri:
| RaluuX a răspuns:

Depinde ce testoase vrei (de apa/uscat/sau care stau si in apa si in uscat)dar ti-as recomanda testoase care stau si in apa si pe uscat(cum am eu). Testoasa cu tamplele rosii e cea mai buna si potrivita pentru un apartament nu e pretentioasa la mancare sau mediu...Tot ce ai nevoie pentru ea:Un acvariu de preferat mai marisor(broasca creste)un filtru-dar nu neaparat un incalzitor de apa si eventual o piatra sau un suport ca sa poata iesii si din apa.(daca mai ai nevoie de imformatii scrie aici ce vrei sa stii si iti voi zicehappy

| cryss97 a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat dar e mai bine sa ai filtrul pentru apa.

| IuliannaIuli a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat filtru

| IuliannaIuli a răspuns:

Si acele broaste ale matusii tale sunt boraste testoase de uscat