| RappMusicc a întrebat:

As vrea sa imi iau un Bichon Havanez si nu stiu cu vaccinurile...Imi puteti spune din cat in cat timp trebuie sa ii fac vaccinurile? Eu am auzit ca primele 3 trebuie sa ii fac 1 in fiecare luna si nu trebuie sa-l scot afara. E adevarat? [Dau Fundita]

Răspuns Câştigător
| ellyella a răspuns:

Vaccinurile se fac din 2 in 2 saptamani. Si eu am bichon havanez. A facut 3 vaccinuri pana acum si mai are doar unul de facut. A facut si 3 deparazitari interne. Cel mai bine, te duci la un cabinet veterinar cu catelul si doctorul iti va spune tot ce trebuie sa faci. Nu e de speriat. Si eu la fel am procedat cand am luat catelul.

2 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Am de vanzare cu toate faccinurile facute! 200 euro daca te intereseaza da'mi PM

| Nope23 a răspuns:

Se fac din 2 in 2 saptamani.
de la al treilea vaccin poti sa-l scoti afara
in total sunt aprox. 6 vaccinuri