| AlaBalaPortocala123 a întrebat:

Ce parere aveti despre cainii Mastino Napoletano?

4 răspunsuri:
| totElodia a răspuns:

Sunt niste caini superbi. Dar primul lucru la care ma uit atunci cand imi doresc un caine e speranta de viata. 90 % din ei traiesc sub 7-8 ani, deci nu mi-as cumpara un asemenea caine. E un sufletel atat de jucaus, inteligent si afectuos...

| viotedy a răspuns:

Sunt urati si balosi.

| SiminaMia a răspuns:

O buna prietena a avut unul, sa stii ca face muuuulta galagie. Latra foarte mult si din te miri ce. Ca aspect mie nu imi place foarte mult, insa sunt foarte loiali stapanilor. Sper ca te-am ajutat ^^.

| Sofilici a răspuns:

Sincer,mie nu imi prea plac.mi se pare ca eu gura atat de mare din cauza acelei bucati mari de piele care atarna pe langa.dar, daca tie iti plac eu zic ca nu ar trebui sa te influenteze prea mult parerile celorlalti deoarece daca doresti sa iti cumperi unul, il iei pentru tine, nu pentru altii, deci cel mai important este sa iti placa tie cum arata.